Zdravotní matrace - kvalitní spaní

volejte:       266 313 528, 603 443 509

Zdravotní matrace na míru do dětských postelí, matrace z přírodních materiálů do manželské postele, jednolůžka.
Zdravotní matrace, ke kvalitnímu spánku je důležitá vhodná matrace vyrobená na míru z kvalitního přírodního materiálu splňující požadavky zákazníka. Zdravý spánek je základem pro regeneraci našeho celého organismu, zdravotní matrace zvyšují kvalitu našeho spánku. Abyste poskytli tělu dostatek pohodlí a přitom neubližovali své páteři, nechte si poradit od odborníků při nákupu.
Vyrábíme postele, skříně, kuchyňské linky, vybavení obývacích a dětských pokojů. Nezaměřujeme se pouze na vybavení běžných domácností, ale naším nábytkem jsme vybavili také velké množství kanceláří, ordinací, škol a školek, dětských domovů apod. Nedílnou součástí naší výroby jsou oblíbená patra na spaní, vyráběná z masivní borovice nebo smrku. Nedílnou součástí postele je též kvalitní matrace. Pomůžeme vám při jejím výběru ( zdravotní matrace, dětské matrace, lamelové, pružinové matrace z přírodních materiálů ... ) a dodáme společně s našimi postelemi.

Zdravotní matrace Praha

Postup realizace:

  • Na základě Vaší objednávky se dostaví technik, který dle Vašich představ a požadavků navrhne optimální řešení, provede přesné zaměření a předběžnou kalkulaci zakázky. Technik je vybaven veškerými potřebnými vzorky materiálů a katalogy výrobků.
  • Návštěva technika a kalkulace zakázky je zdarma.
  • V případě, že se rozhodnete zakázku realizovat u naší firmy, technik s Vámi na místě sepíše objednváku.
  • Zálohu lze zaplatit v hotovosti nebo převodem na účet, její výše je zhruba 10 – 30% z celkové ceny zakázky.
  • Většina cen je kalkulována včetně montáže a dopravy.
  • Termíny dodání se pohybují v rozmezí 4 – 8 týdnů podle typu zakázky
  • Objednávku je možno u některých typů výrobků provést přímo na naší prodejně v Praze 9. Zde je rovněž možnost složit požadovanou zálohu.

Díky individuálnímu přístupu, letitým zkušenostem, osvědčeným postupům a hlavně díky kvalitní práci máme řadu spokojených zákazníků.

VSTUPTE - ZDRAVOTNÍ MATRACE

Sokolovská 961/260, 190 00 Praha 9 - Vysočany